Zapojte sa do tvorby medzinárodnej publikácie

Radi by sme Vám v rámci našich aktivít uviedli do pozornosti aktuálnu novinku – INNOVATIVE BRATISLAVA: Špičková publikácia o inováciách v Bratislave a na Slovensku! 

Viac než 100 miest sveta!

Kniha mapuje inovačný ekosystém na Slovensku a publikácia už vyšla vo viac než 100 svetových metropolách!

Publikáciu pripravujeme v spolupráci so svetovým vydavateľstvom GLOBAL VILLAGE a slovenským vydavateľstvom AMORANDI PUBLISHING.

B2B prepojenie s celým svetom

Publikácia nie je len produkt, ktorý má byť založený niekde v poličke. Je to celosvetový network inovátorov, ktorí sa prostredníctvom publikácie prepájajú aj v digitálnej forme. Slovensko sa tak stáva súčasťou inovačných ekosystémov na celom svete.

Komu je publikácia určená?

Cieľová skupina pre našu všesmerovú platformu nie je zameraná iba na odborníkov, ale je zameraná aj na podnikateľov mimo sveta techniky, ktorí o nej musia vedieť.

Vítame tak isto aj vedúcich pracovníkov v obchodnej sfére a subjekty s rozhodovacími právomocami, ktoré môžu ovplyvňovať zmeny v ich priemyselných odvetviach, ako aj ľudí s otvoreným prístupom, ktorí chcú vedieť, koho musia poznať vo svojich ekosystémoch, a hrať aktívnu úlohu v ich raste a rozvoji.

Ako sa môžem obsahovo zapojiť? Čo ma bude moja účasť stáť / ako môžem podporiť vydanie knihy?

Pre viac informácií ako sa môžete zapojiť do tejto iniciatívy kontaktujte ceo@techevents.eu a tak isto si môžete pozrieť webstránku Tech Events.

Autori publikácie

Sven Boermeester
Founder & CEO

Callie Van GraanChief
Operating Officer (COO)