Riešenia kybernetickej bezpečnosti v inteligentných mestách

Jun 1, 2021

10:45

Virtual

90 min.

Chráňte svoje citlivé údaje, zabezpečte svoje verejné služby a kritickú infraštruktúru pred hackermi – experti z rôznych oblastí vám ukážu, aké riešenia máte k dispozícii.

 Kybernetická bezpečnosť je komplexná oblasť, ktorá zahŕňa technológie a procesy určené na ochranu systémov, sietí a údajov pred kybernetickými útokmi. S nárastom „hacktivizmu” čelia vládne inštitúcie a organizácie verejného sektora čoraz zložitejším výzvam, ako zabezpečiť svoje dáta pred kybernetickými útokmi. Títo útočníci sa zamerajú na to, aby akékoľvek slabé miesto vo vašich sytémoch získalo prístup k ďalším kritickým systémom a databázam, a preto je nevyhnutné pravidelne kontrolovať všetky vaše operácie, aby identifikovali všetky spôsoby, ako by vás mohli napadnúť.

Každý z nás si želá modernú, digitalizovanú krajinu, v ktorej namiesto státia v radoch vybavíme všetko z pohodlia domova či kancelárie. Komfort výdobytkov modernej doby si však vyžaduje o to väčšiu ostražitosť.

Ako by mali vyzerať riešenia, ktoré vám pomôžu predísť kybernetickému útoku už v zárodku?  Ako efektívne znížiť riziko kybernetických útokov a chrániť organizácie pred neoprávneným používaním ich systémov, sietí a technológií? Ako majú zamestnanci pracovať s firemnými zariadeniami, aby ste predišli hrozbe, ktorá môže prísť odkiaľkoľvek?

 • Adam Lojkó (SK)

  SHIELD TECH

 • Marek Frey (SK)

  Eltodo SK, a. s.

 • Igor Hianik (SK)

  Pezinok, Primátor

 • Ľubomír Kopáček (SK)

  TUV SUD Slovakia

 • Tomáš Zaťko (SK)

  Kyber bezpečnosť

 • Kamil Kačer (CZ)

  Operátori ICT

TechEvents 2021. All rights reserved